Dzisiaj dzieci z naszego żłobka uczestniczyły w przedstawieniu pt. „Witaj wiosno”, przygotowanym przez dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 . Wydarzenie dostarczyło wszystkim wielu radości i […]
Powitanie wiosny w żłobku Do naszego żłobka przyszła Pani Wiosna! Dzieci poznały pierwsze oznaki wiosny i wspólnie zaśpiewały wiosenną piosenkę. Dzieci posadziły bratki w doniczkach. Na […]